Черкащанки ввійшли до сотні успішних жінок України

10 березня 2020, 13:33

фото тематичне

Ірина Геращенко, Наталія Нетовкіна та Ольга Айвазовська ввійшли до сотні успішних жінок України від видання “НВ“.

Народна депутатка, співголова депутатської фракції Європейської солідарності Ірина Геращенко заявлена в рубриці “Політика” як “парламентсько-політична старожилка, життя якої нагадує зміну смуг: вона то опинялася в команді чинного керівника країни, то йшла в опозицію”.

Засновниця ювелірного дому ZARINA Наталія Нетовкіна представила Черкащину у “Бізнесі”. Кілька років тому Наталія відійшла від управління ювелірним бізнесом, яким вона займалася з 1998 року, — за її словами, “через вигоряння”. Але в 2018-му повернулася, а через рік у компанії пройшов ребрендинг. У межах цього процесу Нетовкіна запустила п’ять суббрендів, спрямованих на різну цільову аудиторію.

Голова правління громадської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська увійшла до рубрики "Суспільство". Ольга понад 10 років очолює громадську мережу ОПОРА, яка моніторить різноманітні вибори. У квітні 2016-го вона увійшла і до експертного складу політичної підгрупи Тристоронньої контактної групи з мирного врегулюванню ситуації на Донбасі. А у 2018-му Айвазовська посіла ще одну серйозну посаду, ставши на чолі правління Міжнародного фонду Відродження, який фінансово підтримує різні проекти із зміцнення громадянського суспільства в Україні.

Поділитись

Коментарі

Вгору