Черкащанку, яка викрала речі з гримерки філармонії, визнали винною

08 травня 2019, 13:37

Черкащанку, яка викрала речі з гримерки філармонії, визнали винною

На початку жовтня 2018 року черкащанка, яка була неодноразово судима за вчинення крадіжок, під час концерту в Черкаській обласній філармонії зайшла до гримерної кімнати, де викрала жіночу сумку, що належала артистці балету КЗ «Черкаська обласна філармонія ЧОР».

У середині сумки був мобільний телефон марки iPhone 6, документи, шкіряний гаманець, в середині якого була банківська картка та грошові кошти.

Крім того, винуватиця, перебуваючи в гримерній кімнаті, викрала мобільний телефон марки Xiaomi Redmi 5, який належав іншій артистці балету КЗ «Черкаська обласна філармонія ЧОР».

З викраденим майном жінка з місця вчинення злочину зникла, чим завдала потерпілим матеріальну шкоду в розмірі майже 10 000 грн.

У судовому засіданні зловмисниця свою вину визнала в повному обсязі, проте на підставі ст. 63 Конституції України відмовилася надавати пояснення. Крім того, обвинувачена позовні вимоги потерпілих про відшкодування заподіяної злочином матеріальної та моральної шкоди визнала в повному обсязі. Разом з тим просила пробачення, а також просила суворо її не карати.

Враховуючи зібрані по справі докази, які були дослідженні у судовому засіданні, суд кваліфікував дії обвинуваченої за ч.2 ст.185 КК України, за ознаками таємного викрадення чужого майна (крадіжка), вчиненого повторно.

Відтак, суд визнав жінку винною у вчиненні злочинів передбачених ч.2 ст.185 КК України та призначив їй покарання у вигляді трьох років позбавлення волі. Керуючись ст.75 КК України, жінку звільнити від відбуття призначеного покарання, з випробуванням з іспитовим строком три роки.

Вирок ще не набрав законної сили , він може бути оскаржений до апеляційного суду Черкаської області через Соснівський районний суд м. Черкаси протягом тридцяти діб з моменту його проголошення.

За інформацією прес-служби Соснівського суду

Читайте такожУ Черкасах після застілля жінка “обчистила” банківську картку подруги.

Поділитись

Коментарі

Вгору