Черкащанка вийшла заміж за спадкоємця Віктора Гюго

07 жовтня 2018, 23:26

Уродженка Черкас Ірена Карпа, яка наразі обіймає посаду культурного аташе посольства України у Франції вийшла заміж за нащадка письменника Віктора Гюго, автора загальновідомих романів "Собор Паризької Богоматері", "Знедолені" та "Людини, яка сміється", повідомляє ТСН.

Для співачки та дипломата цей шлюб став третім. Ірена познайомила зі своїм чоловіком, а також розповіла, як відбувалося їхнє весілля.

- Ми просто зробили вечірку для друзів, дуже розслаблену. Ми зняли лофт у Маре, там навіть був маленький басейн, де всі діти радісно купалися, тому що дорослі туди б не влізли. Концепція була така, що вина були французькі, бургундські і шампанське, а кухня – українська, - поділилася Карпа.

Своєю чергою коханий Карпи на ім’я Людовик-Кирило Требюше, який є нащадком роду письменника Віктора Гюго, розповів про знайомство з Іреною.

- Ми познайомилися з нею усього за 13 днів після того, як вона приїхала до Франції з дипломатичною місією. Це був обід наших спільних друзів, - пригадав Требюше.

Ірена зауважила, що Людовик дуже активно та наполегливо до неї залицявся і, врешті, жінка здалася. У чоловіка Карпи до неї був цивільний шлюб, який тривав 12 років. Від попередніх стосунків у нього залишилося двоє дітей. Проте з Іреною чоловік вирішив одружитися офіційно.

Напевно, я просто боявся, що вона повернеться до України і залишить мене, а я був такий закоханий", – пояснив своє рішення одружитися Требюше.

- Він довго тягнув, казав що хоче запросити мене до одного ресторану. Я думала, нащо мені той ресторан, а потім у мене промайнула думка, невже він мені зараз буде освідчуватися. Ми сідаємо, настрій ще не дуже, він каже: "Заплющ очі", і дає мені навпомацки коробку, що зрозуміло з моїм життєвим досвідом, що це таке, - пригадала момент освідчення Ірена.

Наостанок чоловік Карпи розповів, що ж пов’язує його з легендарним французьким письменником:

- Прадідусь Віктора Гюго Жан Франсуа Требюше, а я його нащадок. Віктор мій кузен, якщо говорити простіше, - прокоментував Людовик-Кирило Требюше.

Вгору