Черкащанка шиє екоторбинки з новорічними принтами для малозабезпечених родин

09 січня 2020, 09:07

До Різдвяних свят передасть їх малозабезпеченим родинам. Допис про це розмістила у соцмережі. Друзі вирішили підтримати її ініціативу й запропонували наповнити торбинки солодощами та фруктами, пише "Суспільне".

Міні-майстерню у селі Мошни Яніна Танцюра облаштувала три місяці тому. Кошти для придбання обладнання отримала, вигравши грантовий проєкт. Ідея допомагати малозабезпеченим родинам з`явилася, каже, коли працювала соцпрацівником.

- Знаю, що в деяких родинах скрутне становище з продуктами. Є кілька сімей в селах, де планується народження діток. Я розумію, є потреба в постільній білизні. Тому у великій сумці у нас буде постіль, а в менших – мандарини й цукерки. Такі торбинки будуть практичні у використанні – додає Яніна Танцюра. - Матеріал обирала натуральний, щоб коли викинеш цю торбинку, вона розклалася в природі за рік-півтора. Тканина спеціально адаптована під друк. Сумка витримує і прання, і дощ. Ручку робили такою довжиною, щоб дитина могла носити торбинку через плече. Туди, наприклад, покладе шкільну або спортивну форму.

Коли торбинка повністю зшита, обирають ілюстрації та написи для кожної з них. Їх друкують на спеціальному принтері.

- На якісь торбинки зробимо напис “Мрій, кохай, живи”, на решту - гарну новорічну мишку або Діда Мороза, - говорить Яніна.

Коментарі

Вгору