Черкащанка хотіла зареєструвати «євробляху» з перебитим номером кузова (фото)

26 січня 2019, 19:59
Черкащанка хотіла зареєструвати «євробляху» з перебитим номером кузова

Фото: прес-служба РСЦ МВС у Черкаській області

Жителька Шполи придбала «Volkswagen Golf» 2004 року випуску в Польщі. Жінка розмитнила автівку згідно чинного законодавства і хотіла зареєструвати машину в сервісному центрі МВС. Проте у «Volkswagen Golf» фахівці виявили перебитий номер кузову.

Після перевірки автомобіля за діючими реєстрами та огляду експертами сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів Черкаського НДЕКЦ МВС України, було встановлено, що частина номера кузова перебита не в заводських умовах. У зв`язку з цим було викликано слідчо-оперативну групу Черкаського відділу поліції, яка і проводитиме подальшу перевірку виявленого факту.

До уваги потенційних покупців авто: для того, щоб вберегти себе від купівлі транспортного засобу із перебитими, або переробленими  номерами кузова чи двигуна, варто звертатися  до сервісного центру МВС для оформлення безкоштовного електронного договору купівлі-продажу та подальшої перереєстрації. При цьому здійснюється експертний огляд автомобіля, метою якого є звірка ідентифікаційних номерів та перевірка реєстраційних документів.

Федор сказав:

уроды мусора человек уже отвалил на границе аванс за растаможку 80 тисяч а они теперь заберут авто почему де на границе так не проверяли это беспредел

Петро сказав:

Федор ДИБ.Л….СПОЧАТКУ ПРОВІР ПОТОМ РОЗТАМАЖУЙ.і нех попересідать з велисопедів і таврій на іномарку ….для вас це вредно….

Вгору