Черкащанка допомагає хворим боротися з онкозахворюваннями

06 лютого 2019, 20:29

Черкащанка Людмила Крайова, яка очолила громадську організацію “Донна” й допомагає іншим жінкам боротися із захворюванням, переконана, що рак - лише діагноз, а не  вирок. Про це розповідають у сюжеті “UA: Черкаси“.

12 років тому лікарі виявили захворювання молочної залози у Людмили. Жінка перенесла операцію і впродовж 60 місяців проходила курси хіміотерапії. Одночасно з цим очолила громадську організацію "Донна".

"Для мене це було дуже страшно. Я довго плакала, здавалося, що життя закінчилося. Але я мала двох дітей, тому довелося взяти себе в руки й боротися", - зазначила жінка.

Перші три роки лікування Людмила Крайова приймала хворих вдома. Коли надали приміщення у міському територіальному центрі соціальної допомоги, розпочала консультувати їх там. Вона пропонує скористуватися послугами фізкультури, масажу, протезування, перукаря, відвідати курси з англійської, спробувати себе в танцях тощо.

За словами завідувача організаційно-методичного Черкаського обласного диспансеру Ігоря Гайдая, торік у області було зареєстровано близько п'яти тисяч нових випадків захворювання.

Детальніше – дивіться у сюжеті:

Вгору