За візит на Черкащину туристам доведеться платити (відео)

11 лютого 2019, 16:22

Черкащанам за поїздку на відпочинок тепер доведеться платити туристичний збір

20 гривень для українців та 200 гривень для іноземців. Таку суму туристичного збору платитимуть туристи, які приїдуть до обласного центру. Це рішення затвердили депутати під час сесії Черкаської міської ради 24 січня цього року. Про це йдеться у сюжеті "UA: Черкаси". 

- В агентстві нас попередили, що туристичний збір залежить від рівня проживання. Уже неодноразово наголошували, що ці кошти підуть на підтримку, реконструкцію археологічних пам'яток чи національних парків, тому зовсім не шкода, - розповідає черкащанка Ольга Квитковська.

22 листопада Верховна Рада України прийняла відповідні зміни до Податкового кодексу України. Для внутрішнього туризму ставка визначається до 0,5 відсотка, а для в’їзного – до 5 відсотків від мінімальної заробітної плати.

Детальніше - у сюжеті.

Нагадаємо, що минулого року Черкаську область відвідали понад 1.2 млн туристів. Так, у 2018-му на Черкащину завітало на 6,8 % туристів більше, ніж у 2017-му.

Для порівняння, у 2016 році Черкащину відвідали 840 тисяч туристів, а у 2017 – вже 1,18 мільйона осіб.

Сума надходжень від сплати туристичного збору сягнула 724,1 тис. грн. Це більше у порівнянні із показниками попереднього року на 32,7 %. Відомості щодо відвідувачів збирали за допомогою інформації з музеїв та заповідників.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору