Черкащанам відшкодували майже 10 млн грн ПДФО

21 листопада 2019, 08:30

За минулий рік черкащани подали 34258 декларацій про майновий стан та доходи. Задекларовано за минулий рік 2681,3 млн грн доходів та визначено 66,3 млн грн зобов’язань по сплаті податку і збору. Про це повідомляє "Діловий регіон".

Податкову знижку до повернення задекларували 4319 осіб – до повернення підлягає 9,8 млн грн ПДФО. Наразі повернуто 9,6 млн грн податку 4019 особам.

Начальник управління податків і зборів з фізичних осіб головного управління  ДПС у Черкаській області Микола Кислинський нагадав, що деклараційна кампанія – 2019 продовжується і до 31 грудня подають декларації особи, які мають право на нарахування податкової знижки за минулий рік.

Податковим кодексом України передбачено відшкодування певної частини понесених особою витрат у вигляді процентів, сплачених за:

- користування іпотечним кредитом;

- перерахованих сум на  користь вітчизняних закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти;

- для компенсації вартості здобуття відповідної освіти такого платника податку та/або члена його сім'ї першого ступеня споріднення;

- на оплату допоміжних репродуктивних технологій і послуг, пов'язаних з усиновленням дитини;

- на переобладнання транспортного засобу; будівництво (придбання) доступного житла;

- оренду житла (квартири, будинку) внутрішньо переміщеною особою; пожертвування або благодійні внески неприбутковим організаціям.

Поділитись

Коментарі

Вгору