Черкащанам розповіли, за яких умов підвищиться ринкова ціна на електроенергію для юридичних споживачів

11 липня 2023, 12:13

У першій декаді липня спостерігається динаміка збільшення середньозваженої ціни на ринку «на добу наперед», що неминуче призводить до зростання вартості 1 кВт*год електричної енергії для всіх непобутових споживачів.

Про це повідомляють у пресслужбі ТОВ "Черкасиенергозбут".

Так, протягом III декади червня вона складала 2921,98 грн за МВт*год, а вже в I декаді липня ‒ 3371,00 грн за МВт*год. Тобто за перші десять днів липня середньозважена ціна на ринку зросла майже на 16%.

Якщо ситуація на ринку не зміниться, це призведе до підвищення ринкової (оптової) ціни на електричну енергію. В такому випадку ТОВ "Черкасиенергозбут” буде вимушене вжити заходів, відповідно до чинного законодавства, щодо збільшення ціни електричної енергії для непобутових споживачів з фіксованою ціною (бюджетні установи, комунальні підприємства та інші), шляхом направлення на розгляд додаткових умов.

"Для всіх непобутових споживачів, хочемо наголосити, що зростання ціни електричної енергії відбувається незалежно від бажання електропостачальника і диктується умовами на оптовому ринку", - зазначають у пресслужбі підприємства.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору