Черкащанам розповіли, як уберегти свій автомобіль від крадіжки

03 грудня 2018, 22:21

Черкащанам розповіли, як уберегти свій автомобіль від крадіжки

Сектор комунікації поліції Черкаської області опублікував поради для автомобілістів, які хочуть вберегти свої транспортні засоби від крадіжки. Серед найбільш ефективних методів захисту автомобіля від викрадення ― гаражне зберігання та використання протиугінних пристроїв.

За даними правоохоронних органів, найбільш ефективними для захисту автомобіля від крадіжки є наступні методи:

Гаражне зберігання автомобіля

Поліцейські зазначають, що зазвичай автомобільні крадії працюють вночі. У зоні найбільшого ризику знаходяться транспортні засоби, які стоять на території, що не охороняється. Найкращий варіант ― гаражне зберігання. Тут варто надати перевагу гаражним кооперативам з охоронцями. Крім того, потрібно встановити на браму якісні замки.

Використання механічних та електронних протиугінних пристроїв

За словами правоохоронців, автомобіль необхідно обладнати протиугінними системами. Найефективніше захищає транспортний засіб від викрадення поєднання механічних електронних протиугінних пристроїв та звукової сигналізації.

Механічні блокувальні пристрої блокують кермо, коробку передач, педалі автомобіля. При виборі сигналізації поліцейські рекомендують звертати увагу на наявність додаткових пристроїв, що впливають на безпеку. Зокрема, іммобілайзер, який блокує двигун в разі спроби викрадення і GPS-модуль, який дозволяє визначити місцезнаходження авто навіть після викрадення.

У секторі комунікації поліції Черкаської області зазначають, що в разі викрадення автомобіля потрібно відразу ж сповістити про це правоохоронцям.

- Чим швидше надійде повідомлення про крадіжку, тим скоріше будуть зорієнтовані наряди поліції, і у злочинців залишиться менше шансів поставити машину на відстій, вивезти її за межі міста чи області, ― наголошують правоохоронці.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору