Черкащанам розповіли, як уберегти ялинку від чотирилапих улюбленців і навпаки (відео)

31 грудня 2018, 16:54

Черкащанам розповіли, як уберегти ялинку від чотирилапих улюбленців і навпаки (відео)

Щороку встановлення ялинки у будинку, де мешкають тварини, стає випробуванням для господарів. З одного боку, шкода новорічних прикрас, які псуються, коли кіт «підкорює» дерево, а з іншого –  не хочеться бігати з чотирилапим у лікарню, після того, як він скуштує «дощику». Журналісти «ТСН» розбиралися, як уберегти кота від небезпечних ялинкових прикрас, а символ Нового Року – від невгамовного чотирилапого.

Ветеринар Павло Люлько говорить, що коти лізуть до ялинки аби гратися, тому господарі повинні зробити так, щоб ялинкові прикраси не цікавили чотирилапого. Також варто замінити скляні кульки на вироби з тканини та інших матеріалів, які неможливо розбити.

- Найнебезпечніше серед ялинкових прикрас для чотирилапого – це дощик. Коли тварина його їсть, то в неї може статися заворот кишок та інші недуги, - розповідає ветеринар.

Також варто не залишати увімкненою новорічну гірлянду без нагляду, адже коли кіт її перекушує, то може отримати удар струмом. Взагалі ветеринари радять забезпечити кота іграшками, щоб новорічна ялинка його не цікавила.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору