Черкащанам показали, яким буде сквер “Юність” після реконструкції (фото)

02 червня 2019, 11:05

Черкащанам показали, яким буде сквер "Юність" після реконструкції (фото)

До кінця 2019 року у Черкасах мають реконструювати сквер "Юність". 

Реконструкція передбачає встановлення нового освітлення, доріжок, водограю, створення мистецької локації, встановлення пергол, лавочок, wi-fi, зарядки та озелення території.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив заступник міського голови Юрій Ботнар. 

За словами директора комунального підприємства «Дирекція парків» Андрія Кучи, у цьому сквері завжди людно, утім його оновлення давно на часі.

– Ми запланували кардинальні зміни цього місця, думаю, що мамам із дітками, молоді вони сподобаються. Насамперед, облаштуємо нові тротуарні доріжки замість старого зношеного асфальту, зробимо їх і на місці протоптаних стежок у сквері, збудуємо фонтан, встановимо перголи, аби там можна було сховатися від сонця. Тут з’явиться Wi-Fi, водночас, створимо можливість для зарядки гаджетів. Хочеться, щоб тут було затишно та красиво, - говорить він.

Аби в цьому парку завжди було зелено, за його словами, тут збудують систему поливу. Увечері працюватиме нове модернізоване освітлення. Для цього встановлять нові ліхтарі.
- Уже після того, як збудуємо парк, ми хочемо прикрасити його новими рослинами та висадити магнолії, – говорить Андрій Куча. – Із ескізом озеленення ознайомимо пізніше. Роботу з реконструкції ми плануємо розпочати в липні. Намагатимемося завершити їх до осені. Але варто розуміти, що на перебіг робіт впливає низка факторів: як бюрократичних, так і природніх. Утім, ми докладатимемо максимум зусиль, аби вже цього року жителі та гості Черкас відпочивали в оновленій «Юності».
Сквер, нагадаємо, розгорнувся уздовж бульвару Шевченка між вулицями Остафія Дашковича та Байди Вишневецького. Його площа сягає близько одного гектара.
За інформацією ВО "Свобода"

Нагадаємо, раніше директор КП «Дирекція парків» Андрій Куча повідомляв, що реконструкція скверу «Юність» у Черкасах розпочнеться у червні за умови проведення тендерної процедури з першого разу. 

За його словами, на сесії Черкаської міської ради на реконструкцію скверу «Юність» було виділено 12 млн 100 тис. грн. Тож комунальне підприємство звернулося до організації, яка розробила проектно-кошторисну документацію:

- Наразі організація змінює проектно-кошторисні документації, оскільки проект був зроблений декілька років тому. Зрозуміло, що вартість робіт збільшилася, і зараз відбувається коригування фінансової частини, яка потім проходить експертизу, і йде подача на тендер.

Андрій Куча наголосив на тому, що якщо тендер відбудеться з першого разу, то реконструкція скверу розпочнеться на початку червня, в іншому випадку — тендерна процедура триватиме ще місяць.

Поділитись

Коментарі

Вгору