Черкащан запрошують на ходу за свободу

10 жовтня 2019, 23:02

Із нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми 18 жовтня о 14.00 на Соборній площі розпочнеться акція «Walk for Freedom/Хода за свободу».

Вона покликана підвищити поінформованість населення щодо видів торгівлі людьми, актуалізацію важливості надання допомоги особам, які опинилися в подібній ситуації, та привернення уваги до проблем пов’язаних з ними.

Після зачитування декларації свободи та виступів спікерів, учасники пройдуть пішою ходою до площі «Дружба народів».

Мовчазна та мирна хода цього дня проходитиме вже шостий рік поспіль, аби захистити мільйони чоловіків, жінок та дітей, які зараз перебувають у рабстві. Минулого року до акції приєдналося 400 міст в 50 країнах світу. В Україні в 2019 році до цієї благородної акції долучаються усі обласні центри та міста країни. Небайдужі громадяни вийдуть на вулиці своїх міст аби об’єднати зусилля для подолання хвороби 21-го століття – сучасного рабства.

Акція буде проведена за підтримки представництва неурядової громадської організації А21, Організації з безпеки та співробітництва в Європі, Міжнародної організації з міграції, Благодійної організації «100% життя Черкаси», Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА, Департаменту соціальної політики Черкаської міської ради.

За інформацією Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору