Черкащан просять підтримати петицію про продовження контракту з директором “Водоканалу”

01 грудня 2021, 09:40

На сайті Черкаської міської ради створено петицію на підтримку продовження дії контракту директора комунального підприємства «Черкасиводоканал» Сергія Овчаренка.

Працівники підприємства звернулися до міського голови з колективним зверненням на підтримку свого директора.

"Зважаючи на надзвичайну соціальну життєво необхідну вагу підприємства, як основного елемента критичної інфраструктури міста Черкаси, звертаємось до влади міста з вимогою продовжити контракт з діючим директором.

Вважаємо, що очолювати таке підприємство має досвідчений фахівець, яким і є Овчаренко С.В. Комунальне підприємство «Черкасиводоканал» і його директор уже багато років очолюють галузеві та державні рейтинги, займають призові місця серед підприємств галузі та профільних підприємств. Вважаємо, що кулуарні ігри навколо передачі контролю над КП «Черкасиводоканал» приватним структурам, або їх представникам є злочинні і небезпечні, так як можуть призвести не тільки до погіршення якості у наданні послуг, а й виникнення надзвичайних ситуацій на мережах водопостачання та водовідведення м. Черкаси», - пише авторка петиції Наталія Фоміна.

Нагадаємо, в грудні цього року закінчується черговий контракт директора КП «Черкасиводоканал» Сергія Овчаренка. Керівник підприємства подав міському голові заяву на продовження контракту на наступний термін.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору