Черкащан просять допомогти поставити на ноги маму двох діток, яка постраждала під час пожежі

22 січня 2020, 12:31

Черкащанка Аня Лемешева дуже постраждала під час пожежі. Вже більше місяця жінку рятують черкаські лікарі. Жінку оперували, пересаджували шкіру. Ситуація покращилась, але на лікування все ще потрібні значні кошти. Черкащан просять фінансово підтримати родину.

"Здавалося, що вже все найстрашніше позаду, – пише в соцмережі Фейсбук сестра постраждалої Жанна Старова, – Багато частин шкіри вже гоїлися. Пробували сідати, пробували вставати. Але на ногах ще сильні опіки, ще недостатньо зажило. Два кроки – і сильний біль. Не полишає надія , що все налагодиться. Адже стільки людей писало багато слів підтримки, вдома чекають двоє маминих синочків. Здаватися не можна ні в якому разі. Лікарі говорять про другу операцію. Опіки на руках дуже глибокі. Пересаджувати шкіру будуть із найбільш вцілілих місць (живіт, спина, боки). Одна операція вже пройшла успішно. Але знову багато ран, нестерпний біль, знову в очікуванні, як приживеться шкіра. За прогнозами, через місяць, можливо, випишуть із лікарні для домашньої реабілітації. І це прекрасна новина, але ще такий великий шлях попереду".

Реквізити для допомоги:

4052 4772 5227 6281

Кавун Петр Иванович

Нагадаємо, пожежа у житловому будинку, в якій постраждала черкащанка, сталася 17 грудня минулого року. Хлопчиків врятував чоловік, що випадково опинився на місці події. Мати врятованих хлопчиків отримала значні опіки тіла.

Коментарі

Вгору