Черкащан попереджать про шахраїв, які пропонують знижки на електроенергію

15 січня 2019, 09:32

Черкащан попереджать про шахраїв, які пропонують знижки на електроенергію

Зазвичай аферисти видають себе за представників різних установ чи підприємств, щоб втертися до вас в довіру і вчинити шахрайські дії. Останнім часом з’явилася інформація про те, що невідомі особи навідуються до осель черкащан і, представляючись співробітниками ПАТ "Черкасиобленерго", пропонують неіснуючі акційні знижки на електроенергію.

- Наголошую, що працівники ПАТ "Черкасиобленерго" жодного відношення до ціноутворення на електроенергію не мають, - зазначив директор з питань безпеки ПАТ "Черкасиобленерго" Олександр Федотов. - Відтак співробітники Товариства не мають права і не пропонують споживачам купонів на знижки, акцій на ціни на електроенергію, будь-які товари чи послуги тощо. Це по-перше. По-друге, серед працівників ПАТ "Черкасиобленерго" найчастіше споживачів відвідують контролери - щоб зняти показники лічильника або перевірити його технічний стан. У будь-якому разі перше, що повинен зробити представник товариства, - це пред’явити посвідчення.
У разі виникнення подібних ситуацій, негайно повідомте за номером гарячої лінії Товариства (0472) 39-52-47 або 102.
Усю достовірну інформацію про діяльність ПАТ "Черкасиобленерго" можна дізнатися на сайті Товариства або в кол-центрі за телефонами (0472) 33-87-87, (093) 170-40-57, (050) 434-87-87, (067) 690-48-48.
За інформацією прес-служби ПАТ "Черкасиобленерго"

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору