Черкащиною котяться алкогольні рейди

01 квітня 2015, 09:12

1

На Черкащині стартували перевірки торгівельних точок, які реалізують алкогольні напої та тютюнові вироби. Метою перевірок є виявлення точок де продають алкоголь та тютюн неповнолітнім і проведення роз’яснювальної роботи в них, та покарання порушників закону. Управління кримінальної міліції у справах дітей МВС у Черкаській області згідно наказу начальника управління МВС України в Черкаській області, Владислава Пустовара, проводять рейди спільно з громадськістю.

27 березня кримінальна міліція спільно з працівником Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру та активістами Черкаського міського осередку ВГО “Сокіл“ провели рейд у селі Мошни Черкаського району по точках де продають алкоголь неповнолітнім. Цей захід був у рамках Всеукраїнської акції “Відповідальність починається з мене”.

Активісти разом з трьома міліціонерами зафіксували продаж неповнолітнім банки алкогольного енергетику, пляшки пива та цигарок.

На місці злочину було складено протокол: продавець підтвердив, що таки не запитував у юнаків чи є їм 18 років та чи мають вони з собою паспорт.

Продавець, коли зрозумів, що його спіймали на гарячому, утік з місця пригоди, збрехавши, що вийде зателефонувати власнику та візьме дома паспорт. Після цього у магазин зайшла жінка, яка назвала себе власником магазину. Пані намагалася різними способами затримати міліціонерів та активістів, часто виходила, щоб зателефонувати, імовірно консультувалася зі справжнім власником, яким чином їй діяти. Жінка відмовилася надавати документи, що засвідчують її власність на магазин та ліцензії на продаж алкоголю та тютюнових виробів. Міліціонери занесли у протокол відмову “власниці” та повідомили їй, що протокол та покази свідків буде передано Черкаському районному відділу міліції та податковій інспекції на опрацювання.

Активісти домовилися з кримінальною міліцією в справах дітей, що цей спільний рейд буде не останнім.

За інформацією Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру 

Коментарі

Вгору