Черкащині “прикрутили” газовий вентиль

14 лютого 2014, 09:37

 

НАК "Нафтогаз України" обмежив до технологічного мінімуму постачання газу 11 регіонах. Про це повідомляє прес-служба компаніїпише РБК-України.

"Компанія "Нафтогаз України" направила телеграми керівникам областей, які мають найбільшу заборгованість за споживання природного газу (Вінницька, Житомирська, Запорізька, Львівська, Чернігівська, Черкаська, Херсонська, Сумська, Одеська, Волинська та Кіровоградська), і повідомила про те, що постачання природного газу превентивно обмежуються до технологічного мінімуму у зв'язку з порушенням умов договорів і накопиченням значної заборгованості за спожитий природний газ", - йдеться в повідомленні.

У компанії відзначили, що на сьогоднішній день заборгованість підприємств комунальної теплоенергетики за спожитий природний газ перед "Нафтогазом" становить близько 25,5 млрд грн.

Нагадаємо, "Нафтогаз" ще 5 лютого загрожував обмежити постачання газу підприємствам комунальної теплоенергетики в разі несплати боргу.

У компанії підкреслили, що борг ТКЕ перед "Нафтогазом" загрожує своєчасним розрахункам з "Газпромом".

У свою чергу,в.о. міністра енергетики та вугільної промисловості України Едуард Ставицький пообіцяв, що "Нафтогаз" в найближчі місяці погасить борг за газ перед "Газпромом". Він уточнив, що мова йде не про реструктуризацію, а про погашення заборгованості.

Ставицький зазначив, що "Нафтогазу" необхідно перерахувати "Газпрому" близько 3,3 млрд дол.

Поділитись

Коментарі

Вгору