Черкащина – в трійці областей за кількістю авторів, нагороджених конкурсом «Коронація слова»

18 червня 2015, 13:18

8e4e30c8fc08507de1b0b5afc7d32a85_L

Цьогоріч маємо 7 таких авторів – після Київської та Львівської областей. Про це повідомив начальник управління культури облдержадміністрації Олексій Власов. Нещодавно він  взяв участь в урочистому нагородженні переможців Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова», який відбувся в Києві.

Цього року літературному змаганню виповнюється п’ятнадцять років. Для Олексія Власова ювілейна церемонія стала важливою подією, оскільки він тривалий час працював виконавчим директором цього проекту. За цей час конкурс відкрив сузір’я талановитих письменників, сприяв розвитку новітньої української літератури, її збагаченню різноманітними книжковими новинками.

Черкащина на конкурсі «Коронація слова» представила своє сузір’я майстрів пера. Престижну нагороду цьогоріч отримали семеро черкащан. Зокрема, переможцем конкурсу «ГРАНД КОРОНАЦІЯ СЛОВА-2015» у номінації «Гранд пісенна лірика» за поетичний твір «Щоб ми жили» стала Оксана Шеренгова (м. Корсунь-Шевченківський). ІІ премію в номінації «Романи» за «Роман з містом» отримали автори Світлана Горбань і Наталія Лапіна (місто Черкаси). Спеціальну відзнаку за роман «Злі лелеки» здобула Зінаїда Луценко (смт Цибулів Монастирищенського району). Спеціальну відзнаку «Вибір видавця» отримала Марина Павленко (місто Умань) за твір для дітей «Моя класнюча дівчинка», а спеціальну відзнаку «Найкраща військова пісня» отримав Володимир Даник (місто Черкаси) за пісенну лірику «Ми солдати України». Спеціальну відзнаку Надзвичайного Посла Грузії в Україні Михеїла Уклебі за роман «Велика маленька Грузія» отримав Сашко Сівченко (черкащанин, нині проживає в Києві).

Переможницю ІІІ премії в номінації «Пісенна лірика» – Світлану Дідух-Романенко з міста Бориспіль за пісню «Тихою» – нагороджував Олексій Власов, який вручив їй диплом, статуетку та Герб Черкаської області, вишитий кращими майстрами Черкащини. А ще керівник управління культури особисто передав засновникам Конкурсу Юрію і Тетяні Логушам, домашня бібліотека яких налічує понад 10 тисяч книжок, видання «Холодний Яр» Горліса-Горського, видрукувані за підтримки Черкаської обласної державної адміністрації.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору