Черкащина посилює заходи з територіальної оборони

28 вересня 2016, 18:55

24_main

25 вересня Черкаським обласним військовим комісаріатом було направлено близько 200 осіб з числа резервістів на навчальні збори на полігон «Широкий лан» та до Житомирської області.

Про це на сьогоднішній прес-конференції розповів обласний військовий комісар Євген Курбет.

- На наш комісаріат покладено завдання щодо комплектування військовослужбовцями резерву 72 механізованої бригади та 95 десантно-штурмової. При чому переважна більшість черкащан входить до так званого резерву першої черги, - розповідає військовий комісар.

За його словами, це військовослужбовці, які вже мають досвід участі в антитерористичній операції, сумлінно та якісно виконували свої службові обов’язки.

Для заохочення військовослужбовців-резервістів внесено зміни в законодавство, що повинно стимулювати їх бажання перебувати в запасі Збройних сил України. Зокрема, служба в резерві зараховуватиметься до загального трудового стажу, виплачуватиметься суттєва грошова винагорода, перераховуватиметься пенсійне забезпечення.

З цих же резервістів в Черкаській області сформовано підрозділи територіальної оборони. І, якщо до недавнього часу це було лише теоретично, то наразі заплановано низку підготовчих курсів з практичними заняттями.

- Із жовтня ми почнемо підготовку загонів тероборони, сформованих в усіх районах області. Теоретичні знання військової служби вони отримували на місцях. Практичні навички, у тому числі і зі стрільби, отримуватимуть на території навчального центру «Оршанець», - розповів Євген Курбет.

Поділитись

Коментарі

Вгору