Черкащина отримала понад 400 тис. кг гуманітарної допомоги

30 січня 2017, 18:59

7678D236-A9CE-4BF7-85DA-2B925BCBB7E9_mw1024_mh1024_s

До області протягом 2016 року надійшло від іноземних донорів 27 вантажів  гуманітарної допомоги загальною вагою 400 047,89 кг, також 17 легкових автомобілів та майже 90 тис. англійських фунтів стерлінгів, повідомляє комісія  з питань гуманітарної допомоги при ОДА.

Вказана допомога надійшла восьми юридичним особам, які зареєстровані в установленому Міністерством соціальної політики України порядку в Єдиному реєстрі одержувачів гуманітарної допомоги.

У складі вантажів: допоміжні засоби для інвалідів (візки, туалетні стільці, палиці, милиці, окуляри), ліжка звичайні та лікарняні функціональні, матраци, меблі, вироби медичного призначення, гігієнічні набори, швацьке приладдя та фурнітура, одяг, взуття, іграшки, дитячі візки, господарське та кухонне приладдя, телевізори, комп’ютери, радіоприймачі, пральні, сушильні посудомийні машини, мікрохвильові печі, морозильники, холодильники, пилососи та інше.

– Гуманітарна допомога переважно була спрямована на потреби міських та районних лікарень, дитячих садків, шкіл, будинків-інтернатів, релігійних, благодійних, громадських організацій, організацій інвалідів, – інформує секретар комісії Людмила Кононенко. – Значна частина вантажу була направлена в зону збройного конфлікту на Сході України для підтримки потерпілих, а також розподілена переселенцям, що тимчасово проживають на території Черкаської області та знаходяться в скрутному матеріальному становищі.

Варто зауважити, що серед одержувачів допомоги відчутну підтримку інвалідам області надають: Смілянська християнська місія «Милосердя і здоров’я», Смілянська благодійна організація «Коло друзів» та Канівський благодійний фонд «Фірзен – Канів».

Кошти, що надійшли на адресу благодійної установи «Надійся тепер», використані для надання допомоги малозабезпеченим верствам населення, школам-інтернатам області, на ремонт і облаштування будинків сімейного типу та будинків молитви релігійних громад ЄХБ, на зміцнення матеріально-технічної бази дитячого комплексу та здійснення освітніх програм для дітей-сиріт і людей похилого віку та інвалідів духовно-освітнього товариства «Компас-Парк».

Окрім того, 17 інвалідів, які перебували на обліку, отримали через Департамент соціального захисту населення обласної державної адміністрації легкові автомобілі зарубіжних марок із-за кордону.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору