Черкащина незабаром отримає понад 24 тисячі доз вакцин

24 червня 2016, 10:48

 ëàáîðàòîðèè

Область найближчим часом отримає імунобіологічні препарати, закуплені у централізованому порядку за державний кошт. Йдеться про більше ніж 24 тисячі доз вакцин проти гепатиту В, гемофільної інфекції типу В, дифтерії та кашлюку.

Препарати, яких закупили майже на 5 млн грн, невдовзі мають надійти на склад КП «Фармація», звідки їх потім розподілять на лікувально-профілактичні заклади області, відзначає начальник відділу медичної допомоги матерям та дітям, фінансово-економічного забезпечення управління охорони здоров’я ОДА Наталія Лакуста.

– На нашу область розподілять 9 820 доз вакцини для профілактики гепатиту В, 5 850 доз препарату проти гемофільної інфекції типу В, а також 9 тис. доз Пентаксиму – комбінованої вакцини для профілактики дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту та захворювань, спричинених гемофільною інфекцією типу В, – пояснює посадовиця. – Першою ж ми отримали партію вакцин проти кору, паротиту та краснухи. Звичайно, ця кількість вакцин не покриває потреб області. Однак, сподіваємося, що надалі ми отримуватимемо відповідно до переліку необхідні препарати.

Вона додала, що в Україні від початку червня діє перелік зареєстрованих імунологічних препаратів, який налічує 72 найменування вакцин від світових постачальників.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору