Черкащина найсправніше постачає деревину в зону АТО, – міністр

04 липня 2015, 09:16

ліс (5)

Область відвантажила нову партію лісу для фортифікаційних споруд на Сході. Сам процес у Смілянському лісгоспі застав міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко. Він на Черкащині перебував із робочою поїздкою.

За словами урядовця, нині область найвідповідальніше з усіх виконує завдання із доправлення деревини в зону АТО.

– Із Черкащини мають брати приклад інші, – наголошує Олексій Павленко. – Це справді відповідальність перед країною. Зараз мене дуже хвилює також питання пожежної безпеки. Треба бути готовими до всього.

Черкаські лісівники вже відправили на Схід понад 2,5 тис. кубів деревини. Ще 650 кубів від них саме в дорозі.

ліс (3)

 

– Черкащина серед перших збудувала фортифікаційні споруди в зоні АТО, – зауважує голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – На сьогодні ми там виконуємо додаткове завдання. І я впевнений, що із ним теж впораємося серед перших. Такий результат – це заслуга, зокрема, наших будівельників і лісівників. Жоден район не лишився осторонь цієї справи.

Черкаські лісівники на Сході не лише допомагають із фортифікаціями, а й воюють. Таких там уже 24 особи.

– За час АТО держлісгоспи передали військовим формування 14 одиниць транспортних засобів, відповідно до нарядів районних військових комісаріатів, – каже начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко. – Також лісівники області перерахували майже 1,7 млн грн на зміцнення оборони держави та потреби учасників АТО. Це – кошти лісгоспів, профспілкових організацій і добровільні внески працівників.

Коментарі

Вгору