Черкащанина заочно засудили за участь в терористичній організації

28 грудня 2016, 12:28

суд

Прокуратурою області спільно з Управлінням Служби безпеки України в Черкаській області викрито незаконну діяльність громадянина України, який, перебуваючи в статусі особи, яка переміщена з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, з лютого 2015 року займаючи посаду офіцера в одному зі структурних  підрозділів «збройних сил» терористичної організації «Луганська народна республіка», здійснював військове командування «взводом» та проводив військову підготовку бойовиків для подальшої участі в збройному опорі правоохоронним органам та Збройним Силам України.

У зв’язку з тим, що вказана особа переховувалася від слідства на тимчасово окупованій території України, в липні поточного року її оголошено у всеукраїнський розшук і надано судом дозвіл на його затримання та привід для участі в розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. У подальшому, Соснівським районним судом м. Черкаси задоволено клопотання прокуратури Черкаської області та надано дозвіл на проведення спеціального досудового розслідування.

27 грудня одним із районних судів Луганської області за результатами спеціального судового провадження жителя м. Черкаси, який обвинувачується у співпраці з терористами «Луганська народна республіка», визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній групі чи організації) Кримінального кодексу України та призначено покарання у вигляді 8 років позбавлення волі.

За інформацією прес-служба прокуратури Черкаської області

Поділитись

Коментарі

Вгору