Черкащанин знайшов собі наречену завдяки телешоу

30 березня 2018, 16:03

Черкащанин Юрій Шпілька взяв участь у проекті "Наречена для тата", що на телеканаті СТБ. Історія пари Тетяни Сириці та Юрія Шпільки на проекті «Наречена для тата» завершилася щасливо. Учасникам вдалося побудувати стосунки й створити міцну сім’ю. 

Юрій Шпілька разом із сином Юрою живуть у селі в Черкаській області. Вдома утримують невеличке господарство, самі вирощують продукти. Свій будинок Юрій також побудував самостійно. Саме в його розбудову й ремонт учасник вкладає основну частину заробітку.

Юрій працює майстром цеху з догляду за твердими сирами на місцевому заводі. У його підпорядкуванні понад тридцять осіб. Роботу свою любить і трудиться старанно. У майбутньому планує відкрити власну аграрну справу.

В офіційному шлюбі Юрій перебував два роки. За словами героя, спочатку в них з дружиною були чудові стосунки. Але після народження Юри все змінилося в гіршу сторону. Дівчина не хотіла дитину й не проявляла до неї ніяких материнських почуттів. Юрій довго терпів, сподівався, що все буде, як раніше, але марно. Сім’я розпалася, а матір позбавили батьківських прав.

Таня — весела, життєрадісна дівчина, яка мріє про кохану людину та щасливу родину. За характером дівчина повна протилежність таткові-учаснику. Але схожість життєвих цінностей і пріоритетів допомогла їм знайти спільну мову.

Таня — міська дівчина, Юра — сільський хлопець. З першої хвилини їхньої зустрічі глядачів захвилювало питання: чи зможе дівчина переїхати в село та відчувати себе комфортно в цих умовах? Але Таня виявилася не з боязких. Дівчина одразу пояснила Юрі на що готова, а чим ніколи не буде займатися. Той прийняв її позицію і виявив належну повагу.

Перші дні парі було дуже важко. Вони показували одне одному своє життя, розповідали про себе та свої будні. Чимало глядачів сумнівалися, адже у них було так мало спільного!

Але поступово учасники знаходили спільну мову. Таня показала Юрі всі радощі міського життя, той у свою чергу дивував дівчину приємними сюрпризами. Вони їздили відпочивати в ресторан, прекрасний парк «Софіївка», стрибали зі скелі… Навіть побували в ролі байкерів — покаталися на мотоциклах! Саме тоді у пари був перший поцілунок.

Взаємини з маленьким Юрою у Тані складалися дуже добре, що не могло не тішити татка. Він намагався підтримувати дівчину в скрутні хвилини. Поступово у них народжувалися справжні почуття.

Приїзд тата Тані змусив учасницю багато над чим замислитися. Батько був проти її переїзду в село, адже життя там набагато важче, ніж у місті. Таня довго зважувала всі «за» і «проти». Адже як не крути, слова близької людини посіяли сумніви у її думках.

Але відверті розмови з Юрою допомогли внести ясність і заспокоїли дівчину. Таня навіть зателефонувала його колишній дружині, щоб розставити з нею всі крапки над «і»! Біологічну маму власна дитина не цікавить. Таня готова стати мамою для Юри та взяти на себе за нього відповідальність.

У фінальному випуску Юра зробив Тані пропозицію руки та серця. Дівчина одразу ж погодилася! Пара зателефонувала маленькому Юрі, щоб повідомити радісну новину. Хлопчик щасливий — тепер у нього є справжня сім’я.

 

Нік сказав:

То який же Черкащанин, житель Черкаської області, коректніше пишіть.

Вгору