Черкащанин здобув нагороди Кубка світу з лижних гонок та біатлону

19 січня 2017, 19:04

b1a8a87c2a7d8182d2f6ee9bc9f012633655d189

Черкаський спортсмен Григорій Вовчинський здобув низку нагород на Кубку світу з лижних гонок та біатлону серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та вадами зору. Про це інформує УНН-Центр з посиланням на Черкаський центр з фізичної культури та спорту інвалідів.

Змагання відбуваються в Західному реабілітаційно-спортивному центрі, у Львівській області. До них долучилися близько 220 учасників з 18 країн світу (Австрія, Бразилія, Білорусь, Великобританія, Італія, Китай, Корея, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Угорщина, Україна, Швеція, Франція, Фінляндія, Хорватія, Японія).

Після трьох днів змагань збірна команда України посідає перше місце за кількістю нагород – 28 медалей. Єдиний представник Черкащини, Григорій Вовчинський, вже виборов три нагороди.

У категорії стоячи серед чоловіків, на дистанції 7,5 км стоячи, (26:56.8) та на дистанції 20 км (59:51.5), він виборов 2 бронзові медалі. А на дистанції 1500 м, на самому фініші, відбулась боротьба за золоту нагороду серед представників України: лише за мить випередив черкащанин свого товариша по команді Ігоря Рептюха, виборовши золото.

Додамо, що Кубок світу є підготовчим етапом для спортсменів та команд до ХІІ Паралімпійських ігор 2018 року, що відбудуться в місті Пхьончхан (Південна Корея).