Черкащанин встановив рекорд у боулінгу

12 січня 2014, 09:51

У Черкасах завершився відкритий чемпіонат міста з боулінгу. Гранд-фінал днями відбувся у клубі "Lucky Strike", інформує "Черкаський спорт".

У фінальній частині змагань взяло участь десять професійних спортсменів та два любителі. Відомий у Черкасах боулер – В’ячеслав Марченко – зумів встановити рекорд клубу, його показник вражаючий і становить 289 балів. Саме Марченко і забрав головний трофей цих змагань.

Доріжка, шар і власні навики – це все, що потрібно для гри у боулінг. Правда, задля того, аби стати справжнім майстром, необхідні важкі тренування, концентрація і ледь не повна самовіддача цьому виду спорту. За спиною у деяких учасників черкаського турніру, який має назву «Всі разом», ледь не 15 років стажу гри. Організатори ж без зайвої скромності пишаються тим, що цього разу їм вдалося зібрати під одним дахом майже всіх кращих боулерів Черкащини. Дорога до гранд-фіналу лежала через шість етапів турніру. Тож випадкових людей на вирішальній стадії змагань не залишилося. До гранд-фіналу потрапили 12 спортсменів, 10 з яких професіонали. Назва турніру свідчить про те, що поряд із профі змагаються і любителі. Саме для них попередні етапи стали неоціненим досвідом.

Битва ж титанів розпочалася уже у фіналі, де боулери грали за правилами Робін-раунда. Іншими словами, спортсмени мали зіграти з кожним із одинадцяти суперників. У підсумку бали накопичуються, а за їх сумою визначають переможця. Тріумфатором черкаського турніру став досвідчений В’ячеслав Марченко. На шляху до першого місця спортсмен встановив рекорд клубу, який складає 289 балів. Лише двічі у рекордній серії В’ячеслав не зумів зробити страйк. Окрім кубка Марченко за перемогу отримав у подарунок путівку до Відня.

Друге та третє місце посіли Максим Яремчук та Юрій Грищенко.

Слідом за дорослим турніром організатори збираються провести так звану шкільну лігу, яка має днями стартувати у клубі "Lucky Strike".

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору