Черкащанин став чемпіоном України з боксу

15 липня 2015, 07:10

1

Черкащанин Дмитро Майдаков тріумфував на чемпіонаті України з боксу серед юніорів, пише Черкаський спорт.

Дмитрові не знайшлося рівних у ваговій категорії 70 кг. Виборовши звання чемпіона, Дмитро Майдаков пройшов відбур на чемпіонат світу.

Чемпіонат тривав із 6-го по 12-те липня у Тернополі. У змаганнях взяли участь 260 спортсменів, а Черкащину представляло 17 боксерів.

У підсумку троє черкащан привезли з чемпіонату медалі. Срібло виборов Андрій Мірошник (50 кг.) з Умані. На третю сходинку піднявся ще один уманчанин, Назар Смілянець (63 кг.).

Нагадаємо, у 2014-му Дмитро Майдаков виграв чемпіонаті Європи з боксу серед школярів.