Черкащани запустили новий осінній челендж

24 вересня 2018, 23:00

Черкащани запустили новий осінній челендж

Щоб осінь не здавалася похмурою й сумною, черкасці вирішили об’єднатися в тематичному челенджі. “Виклик” містить перелік завдань. Кожен учасник сам обирає, які з них буде виконувати, деякі можна вигадувати самостійно, пише "in.ck.ua".

Ця ініціатива згуртовує людей, які люблять осінь, і тих, хто хоче навчитися бачити її особливі фішки. Учасники обмінюються враженнями від виконаних завдань, викладають у соцмережах фото з хештегами #autumn_challenge та #осенний_челендж.

- Багато завдань спонукають до зустрічей із друзями та активного спілкування, наприклад, разом піти по гриби чи зібратися в парку, взявши какао з зефіром. Челендж – це привід незабутньо провести час, спробувати  щось нове та ділитися радісними моментами. Можна зварити “осіннє зілля”, створити декор для дому, стрибати через багаття, відвідати ярмарок, вирізати гарбуз – що душа забажає, головне, щоб це покращувало настрій, - зазначила учасниця челенджу Анастасія Паламар.

 За кожне завдання нараховується певна кількість балів. В кінці сезону за хештегами шукають всі пости учасників, підсумовують бали та обирають короля чи королеву осені. Охочі збираються, щоб привітати переможця та круто провести час. Містяни вже не перший рік беруть участь в подібному осінньому челенджі. Якщо ви не долучалися раніше, може, спробувати цьогоріч?

Шукайте завдання у Facebook або Instagram за хештегами #autumn_challenge та #осенний_челендж.

Вгору