Черкащани все більше цікавляться часом

28 березня 2017, 19:10
Щомісяця черкащани задають в пошуку "Яндекс" понад 50 тисяч запитів зі словом «час». Вони цікавляться безліччю речей: запитують, коли поїхати у відпустку, – [в який час їхати в єгипет], просять поради – [як цікаво провести обідній час], зазирають у майбутнє – [что будет с украиной в ближайшее время], пише "Черкаський край".

Фахівці пошукової системи дослідили запити жителів Черкас та області про час. З’ясувалося, що топ-5 запитів має такий вигляд:

1. Навчання і нові знання.

2. Здоров'я.

3. Технології і техніка.

4. Право.

5. Домашні рослини і тварини.

Приблизно чверть запитань зі словами «час» і «година» жителі Черкас та області ставлять бажаючи отримати довідкову інформацію. Вони шукають розв’язки задач – [як знайти відстань якщо є час], цікавляться літературою – [в какое время была написана повесть временных лет], хочуть з'ясувати, [як визначити час за зірками], [в каком году начали переводить время], [як змінилась соціальна роль жінок у наш час].

Кожне восьме запитання черкащан зі словом «час» або «година» стосується теми здоров'я і зовнішнього вигляду, наприклад: [за який час організм відновлюється після тренування], [почему просыпаюсь ночью в одно и тоже время], [через який час діє нурофен]. Люди досить часто запитують про схуднення і дієти, надаючи перевагу швидкому результату: [можно ли похудеть от имбиря и за какое время], [якщо їсти кожну годину чи швидко схуднеш].

На третій сходинці – запитання про техніку, інтернет і комп'ютерні програми. Користувачі з Черкащини хочуть дізнатися, [як установити час на комп’ютері щоб не збивалося], [как ограничить время работы на планшете для ребенка], [як вимкнути мелодію виклику на телефоні]. Чимало запитів пов'язано із соцмережами та інтернет-сервісами: [как удалить страницу вк на время], [як у фейсбуці побачити час останнього візиту].

Наступна за популярністю категорія – запити, що стосуються правової сфери. Черкащани запитують про особисте: [какой штраф если вовремя не поменял паспорт украина] – і про робоче: [на який час складається статут підприємства], [чи рахувати відпустку як відпрацьований час].

Завершують цей рейтинг запитання про догляд за домашніми рослинами і тваринами. Черкащина – єдина область, у якій ця тема потрапила до найпопулярніших. Зазвичай черкащани цікавляться, [в який час обрізати черешні весною], [в какое время года обрезать гибискус], [через який час міняти землю у кімнатних квітах].

А іноді черкащани запитують про час і таке:

[хто найчастіше витрачає час на кросворди];

[як весело провести час із друзями];

[какую роль в судьбе играет время рождения человека];

[як пояснити дитині час];

[в какое время года дети растут быстрее];

[що змінилося в прокуратурі в наш час];

[що буде якщо не спати довгий час];

[як за годину вивчити таблицю множення];

[как назвать фирму типа муж на час];

[як любиш проводити вільний час що відповісти];

[як зникнути на час щоб повернути інтерес хлопця];

[в какое время и час можно давать в долг деньги приметы].

Вгору