Черкащани розбивали лічильники та розстрілювали їх з рушниці, – чиновник

25 листопада 2015, 22:57

591554

Не зважаючи на гучні заяви депутатів щодо отримання деякими громадянами дозволів на встановлення лічильників тепла в під’їздах, в Черкасах цього робити не будуть.

Про це vikka.ua повідомив директор КП "Черкаситеплокомуненерго" Микола Кушнір.

"На державному рівні не зовсім відпрацьований порядок цього встановлення", - зазначив керівник комунального підприємства.

Натомість у 2007 році, за словами Миколи Кушніра, в Черкасах такі лічильники були встановлені приблизно в 50 під’їздах. При цьому, за словами Миколи Кушніра, такий порядок так і не був належним чином розроблений та відпрацьований на законодавчому рівні в Києві.

"Міськвиконкомом ще у 2009 році, якщо не помиляюся, прийнятий такий порядок. Але ми побачили ще на першому етапі встановлення, що ці лічильники неправильно встановлені. Там неправильний підхід", - зазначив він.

За словами комунальників такі прилади не обліковують все витрачене при доставці до квартири тепло і є збитковими для підприємства. З іншого боку велике значення має стан будівлі та рівень енергозбереження. Тому, за словами Миколи Кушніра, різниця між цифрами на лічильниках в різних будинках можуть відрізнятися.

"Хибне уявлення, що встановивши лічильник теплової енергії , вони отримають економію. Лічильник показує фактичне споживання. У багатьох випадках було таке, що по лічильникам було більше нарахування ніж по нормі. В результаті всі ці "добросовєстні" мешканці порозбивали лічильники: по Пушкіна 39, Громова 34/4, Громова 34/5, Громова 34/6. З рушниць розстрілювали, бо фізично добратися не могли", - пояснив чиновник.

Поділитись

Коментарі

Вгору