Черкащани поки не потрапили у “чорний список” тих, кого Мінфін позбавляє субсидій

27 січня 2017, 07:50

субсидії

У Міністерстві фінансів проводять масові перевірки громадян, що отримують субсидії. Через верифікацію, тобто перевірку достовірності наданої інформації, поки що жодного черкащанина не позбавили субсидії. Про це повідомили у Департаменті соціального захисту населення Черкаської ОДА, пише vikka.ua.

Згідно з інформацією, наданою Департаментом, за 2016 рік та перші тижні 2017 року в Черкаській області жодна родина не втратила субсидію.

Залишити без субсидії українців можуть з двох причин: якщо у період 12 місяців до оформлення субсидії було здійснено покупку або оплачено послуги на суму від 50 тисяч гривень, або якщо субсидіант приховує додатковий дохід.

Загалом в Україні серед субсидіантів виявили понад 100 тисяч сімей, які не пройшли верифікацію. Тобто протягом року придбали ділянку землі або нерухомість (вартістю понад 50 тисяч гривень), а потім оформили субсидію.

Наразі, у процесі верифікації в Міністерстві фінансів зіставляють інформацію, яка накопичується про українців у різних відомствах. При цьому передбачалося, що Мінфін отримає доступ не тільки до власних джерел, але й інших офіційних баз та реєстрів. Наприклад, до реєстру транспортних засобів.

На початку минулого року Мінфін також отримав доступ до банківської таємниці. Процес верифікації, як повідомили у Міністерстві фінансів, продовжиться і в цьому році. Зараз відомство спеціально для цього розробляє законопроект "Про верифікацію".

Всього в "чорний список" Мінфіну потрапили 185 тисяч одержувачів субсидій, зараз інформація про них перевіряється органами соціального захисту.

Поділитись

Коментарі

Вгору