Із квітня черкащани по-новому платитимуть податки із продажу вживаних автомобілів

24 квітня 2016, 08:11

993663

Верховна Рада змінила правила оподаткування операцій із продажу вживаних автомобілів. Тепер податкове навантаження на покупця такого засобу пересування значно зменшується, повідомляє "Слово і діло".

Про це йдеться в законі України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку ринку вживаних автомобілів", який був ухвалений Верховною Радою 12 квітня 2016 року.

Так, якщо раніше податком обкладалася вся вартість автомобіля, то зараз податок потрібно платити лише з комісійних платежів або маржі салону.

Якщо взяти умовну ціну вживаного автомобіля в розмірі $10 тис., то за старими правилами покупець заплатив би додатково ще $3 тис. Повна вартість авто склала б $13 тис. За новими правилами оподаткування, при збереженні тієї ж ціни авто покупець заплатить лише $0,5-$1 тис. залежно від умов купівлі, що виллється в кінцеву ціну авто не більше $11 тис.

Таким чином, нові правила оподаткування надають можливість платити податків усього в розмірі від 17% до 33% від попередного обсягу оподаткування.

Детальніше дивіться на інфографіці нижче:

849638

 

Поділитись

Коментарі

Вгору