Черкащани одними з перших зможуть скористатися електронним рецептом

24 травня 2018, 15:15

Черкаси увійшли до 5-ки міст обласного значення, де буде реалізовано пілотний проект щодо впровадження "Електронного рецепту". 

  • Місяць тому до Черкас із своєрідною інспекційною поїздкою приїзжали американські експерти. Наразі вступив в силу наказ МОЗ України про нову форму рецепту на ліки. Це своєрідний крок до електронного рецепту. Експерти подивилися нашу електронну систему, рівень забезпеченості приватних аптек, з якими співпрацюють наші поліклініки. Їх це задовольнило. Не багато міст в Україні мають таку базу. Саме тому нас обрали, - говорить директор департаменту охорони здоров'я Олег Стадник.

За рекомендаціями експертів, які відвідували місто, до пілотного проекту із впровадження "Електронного рецепту" увійшли Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ , Бахмут та Черкаси.

На засіданні уряду в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун повідомила, як проходитиме процедура отримання ліків за новим проектом.

"Лікар заносить за допомогою комп'ютера чи планшета дані пацієнта та діючу речовину для лікування його захворювання. Та ставить свій електронний підпис. Пацієнт отримує смс-код, а під час візиту до аптеки, демонструє смс фармацевту та отримує свої ліки", - зазначила Уляна Супрун.

 

Вгору