“Черкащани” обурені діями деяких депутатів і закликають до порядку на сесіях облради (заява)

24 листопада 2015, 13:00

12108793_1645092455729255_6625723691520163816_n

Представники депутатської фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ» у Черкаській обласній раді оприлюднили заву щодо подій на першій сесії облради.

Заява

Ми, депутати Черкаської обласної ради від Всеукраїнського об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ» обурені діями окремих представників певного політичного спрямування, які вдалися  до морального тиску та залякування присутніх у залі депутатів під час проведення першої сесії обласної ради. В умовах війни із зовнішнім агресором такі деструктивні дії лише на руку тим, хто хоче розбрату в суспільстві, його розколу й дестабілізації обстановки.

Депутати обласної ради від Всеукраїнського об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ» обрані черкащанами для того, щоб відстоювати інтереси людей, конструктивно працювати задля розвитку області, зростання економіки, поліпшення інфраструктури населених пунктів. Обласна рада –це орган місцевого самоврядування, який має вирішувати нагальні питання, а не  бути ареною для з’ясування міжособистісних стосунків.

Ми переконані, що всі рішення на сесіях обласної ради повинні ухвалюватися без будь-якого  тиску, а  виходячи з їх доцільності,  в інтересах суспільства. Ми готові   до співпраці з усіма громадськими формуваннями, об’єднаннями. Але як рівні партнери. Наша мета – не боротьба за портфелі чи посади, не зведення рахунків чи політичні інтриги,а  якісно й продуктивно виконувати свої передвиборні обіцянки та програмні засади ВО «ЧЕРКАЩАНИ».

Ми вимагаємо від очільників області надалі забезпечувати належний порядок під час проведення сесій обласної ради і не допускати випадків, які мали місце під час роботи першої сесії нового скликання. При цьому наголошуємо, що представники громад мають право висловлювати свою думку, але в рамках доброзичливості й толерантності. Ми будуємо правову , демократичну державу європейського типу, де верховенство закону - норма для всіх.

З повагою депутати  Черкаської обласної ради від ВО «ЧЕРКАЩАНИ»:

Олександр Лупашко,Валентин Галушко,Григорій Плічко,Валентин Тарасенко,

Владислав Кулініч, Віктор Полозов, Володимир Братаніч, Олександр Коваленко, Артур Футима, Володимир Павличук, Анатолій Підгорний,

Сергій Лихошерст, Анатолій Ткаченко, Віктор Степовий, Василь Уманець.

Поділитись

Коментарі

Вгору