Черкащани можуть зробити різдвяні подарунки бійцям АТО

24 грудня 2014, 11:04

123

23 грудня, розпочалась Благодійна акція «Надійний тил. Різдвяне тепло черкаському солдату». Вона покликана на те, щоб зібрати для бійців, які знаходяться зараз у зоні АТО, подарунки до Різдвяних свят.

Організатори акції вирішили створити зручні умови для черкасців, аби вони могли зробити подарунок черкаським солдатам. Кожен бажаючий може принести подарунок, який ми запакуємо та передамо солдатам на Різдво. Даруючи подарунок, люди також мають можливість написати свої побажання солдатам на різдвяній листівці, виготовленій спеціально для цієї мети. Подарунки можна приносити до пункту збору подарунків, на сьогодні такий пункт знаходиться біля черкаського Будинку торгівлі (біля входу з бульв. Шевченка).

321

Також, в рамках акції можна отримати, за благодійний внесок, гіпсову фігурку-розмальовку, яка стане не тільки новорічною прикрасою, а й символом добрих справ зроблених у цьому році. Фігурки були виготовленні волонтерами Фонду громади м. Черкаси спеціально до цієї акції.

Благодійна акція передбачає надихнути містян на добро, яке вони можуть зробити для інших та допоможе їм бути небайдужими до долі солдат, які різдвяні свята зустрічатимуть на сході країни.
За інформацією Фонду громади м. Черкаси

Закажите уникальный подарок на Новый Год! Стеклянный стол Киев по доступной цене.

Поділитись

Коментарі

Вгору