Черкащани можуть розрахувати розмір субсидії по електронному калькулятору

24 березня 2015, 19:40

Безымянный

Заступник начальника управління соціального захисту населення Соснівського району департаменту соціальної політики Черкаської міської ради Наталія Матвійчук повідомляє, що на сайті Кабінету Міністрів України з’явився електронний калькулятор, що дозволяє громадянам розрахувати розмір субсидій, інформує Черкаський край.

http://www.kmu.gov.ua/control/calculator.

Працювати з ним просто. Для цього необхідно заповнити три поля: «Чисельність осіб зареєстрованих у квартирі (будинку)», «Дохід всіх осіб, які проживають в квартирі (будинку) за місяць (гривень)», «Сума нарахувань за житлово-комунальні послуги (гривень». Після заповнення полів, калькулятор видає орієнтовну суму субсидій або повідомляє, що вона не буде призначена.

На сторінці з калькулятором також вказується, що субсидії за зміненим Порядком почнуть надавати вже в травні. При цьому зняті діючі раніше обмеження, зокрема, щодо майнового стану (крім одноразової покупки на суму більше 50 тис. грн); наявності у складі домогосподарства осіб, які не працюють, не навчаються і не перебувають на обліку як безробітні; по здачі в найм житлового приміщення особами, які оформляють субсидію.

Крім того, сама процедура для отримання субсидії максимально спрощена, зокрема, необхідно подати лише два документи: заяву та декларацію про доходи.

При цьому органам соціального захисту забороняється вимагати від громадян будь-які додаткові документи. Всю необхідну інформацію вони будуть отримувати у порядку обміну від Пенсійного фонду, Державної фіскальної служби та інших установ.

Нагадаємо, з 1 квітня цього року в Україні знову підвищаться тарифи на ЖКП. Так, тарифи на гарячу воду зростуть на 55%, на опалення - на 73%. У кілька разів подорожчає газ.

При цьому експерти і чиновники визнають, що після такого подорожчання субсидії потребуватимуть 77% населення країни.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору