Черкащани кажуть Путіну “руки геть від України”

02 березня 2014, 12:37

На Соборній площі перед облдержадміністрацією зібралась понад тисяча черкащан на мітинг "Ні - агресії, ні - окупації".

Люди вийшли на підтримку української єдності. У руках містяни тримають плакати "Путін - терирост №1 на планеті", "Путін руки геть від України", "Геть російських окупантів", "Ні агресії. Україна єдина".

Перед черкасцями виступають політики, священнослужителі та громадські діячі. Вони закликають людей зберігати спокій, але продовжувати мобілізацію.

Зокрема активіст черкаського євромайдану Руслан Зоря закликав усіх небайдужих чоловіків долучатися до створення додаткових загонів самооборони. Він розповів черкащанам, що ці загони формуються на території ДАІ.

- Міліція забезпечує бронежилетами, а чергування здійснюється разом з інспекторами ДАІ. Всі, хто хоче записатися в ці загони, можуть підійти до автомайданівців, які стоять перед Соборною площею, і вже зараз поїхати до ДАІ формувати заготи, - звернувся до черкаських чоловіків Руслан Зоря.

Перед черкащанами також виступив черкаський "свободівець" Юрій Ботнар.

- Нам всім потрібна національна солідарність. Зараз ми маємо забути про будь-які розбіжності. Ми ніколи не дозволимо встановити тут російський прапор. Будьте готові до загальної моболізації. - сказав він.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

rzha :

Та ну, солыдарнiсть? То геть з майдану i вiд облради!

Вгору