Черкащанці злочинець прострелив легені, селезінку та 12-типалу кишку

17 червня 2015, 23:52

632119_1_w_590

Черкащанка 51-річна Наталія Філоненко лікується в Черкаській міській лікарні швидкої допомоги №3. 10 червня жінку госпіталізували з вогнепальними пораненнями. У неї впритул стріляв невідомий чоловік. Жінка потребує допомоги на лікування та реабілітацію.

"Я сиділа на зупинці й чекала маршрутку, їхала в центр міста. На попередню не встигла. На сусідній лавці сів якийсь чоловік. Я витягла з сумочки мобільний телефон і хотіла подивитися котра година. Він подумав, що я його фотографую. Cказала, що нікого не фотографую і продовжувала придивлятися до часу. Я погану бачу й ношу окуляри. Розмовляти більше з ним не збиралася. Він раптом сів поруч і сказав, що не жартує. Витягнув із кишені пістолет і вистрілив мені в груди. Я від болю різко піднялася, не було чим дихати. Він вдруге вистрілив у живіт, від чого я аж присіла", - розповіла Gazeta.ua Наталія Філоненко.

Швидку допомогу викликали випадкові перехожі. Постраждалу терміново прооперували. Операція закінчилася вночі. Хірурги витягли дві кулі, які пошкодили внутрішні органи: дванадцятипалу кишку, підшлункову залозу і легені. Протягом п'яти днів Наталія Філоненко перебувала в реанімації.

В обласній міліції кажуть, що 47-річного злочинця знайшли невдовзі після скоєння злочину. Він скоїв самогубство зі револьвера, з якого тяжко поранив жінку. Злочинець був неодноразово судимий.

Реквізити для допомоги Наталі Філоненко:

Номер картки ПриватБанку: 5168 7556 1779 5923 на ім'я її чоловіка Олексія Філоненка.

Поділитись

Коментарі

Вгору