Черкащанка програла суд меру Бондаренку

29 листопада 2016, 14:21

provulok_telmana_cherkasy-1024x768

Сьогодні Соснівський районний суд у м. Черкаси відхилив позов проректора Черкаського обласного інституту післядипломної освіти Галини Назаренко до міського голови Черкас Анатолія Бондаренка про скасування його розпорядження від 22 лютого 2016 року № 29-р «Про перейменування об’єктів топоніміки міста Черкаси» в частині, де йдеться про перейменування провулку Тельмана на вулицю Братів Чучупаків.

Раніше, у коментарі "Про все" Галина Назаренко зазначала, що назва вулиці Братів Чучупаків є немилозвучною та історично недостовірною, посилаючись на авторитетне рішення кандидата філософських наук Наталії Степанової. Остання спростувала дану заяву, заперечивши свою участь у підготовці висновку.

Наразі Галина Назаренко категорично відкидає попередні мотиви позову вказуючи, що основні претензії до міської влади були виключно через порушення процедури громадських обговорень, і жодних заперечень проти самої назви вона не має.

Аргументація Галини Назаренко не змогла переконати суддю Тетяну Троян, яка вела дану справу. У результаті вона відхилила позов у повному обсязі.

За словами позивачки, вона й надалі відстоюватиме свою позицію, оскарживши це рішення в апеляційних інстанціях.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору