Черкащанам розповіли, як рятуватися від спеки

06 серпня 2018, 17:23

Черкащанам розповіли, як рятуватися від спеки

Полегшення від спеки, як відомо, приносять кондиціонери. Але при працюючому в жарку погоду кондиціонері можна отримати не тільки застуду, але й загострення серцево-судинних захворювань.

Експерти-медики розповідають, що перепад температури негативно впливає на організм людини. На серці відбувається розширення судин, а при попаданні в холодне приміщення – звуження, що й призводить до їх спазму.
Щоб уникнути застуди або загострення захворювань, експерти радять охолоджуватися поступово.

Медики вважають, що, по-перше, не можна ставити кондиціонер на занадто низьку температуру, щоб не було різких перепадів, а по-друге, не можна перебувати під самим кондиціонером, краще сидіти далеко від нього.

Погоду Черкащини на поточному тижні формуватиме антициклон із заходу, тому очікуються коливання температури повітря. Якщо сьогодні ще спекотно +30..+ 31 °, то у вівторок на Черкащину надійде чергова хвиля прохолоди, що зумовить зниження температурного фону майже до кліматичної норми: вранці +13..+15°, вдень +24..+26°.

До кінця тижня збережеться погожа погода, прогнозується багато сонця, опади малоймовірні, а температура повітря з кожним днем буде тільки зростати: вранці очікується підвищення до +14..+19°, в денні години потеплішає до +25..+30°, що на 4-5° вище ніж за багаторічними даними.

За інформацією Черкаського обласного гідрометцентру.

Вгору