Черкащанам розкажуть про секрети справжнього українського козацтва

01 вересня 2018, 23:51

Черкащанам розкажуть про секрети справжнього українського козацтва

Черкаський обласний краєзнавчий музей запрошує містян на гутірку "Як козаки воювали", яка відбудеться наступної неділі, 9 вересня, о 14:00.

Тут відбудеться цікава розповідь про козаків та їх славні походи. Черкащани зможуть дізнатися про барвистий і невмирущий світ українського козацтва, оспіваний у народній творчості, та його найвидатніших представників у 16-18 століттях: О. Дашкевича, Д. Вишневецького, І. Підкову, П. Сагайдачного, С. Кішку, І. Сулиму, Б., Т. і Ю. Хмельницьких, І. Богуна, П. Дорошенка, І. Сірка, І. Мазепу, П. Орлика, П. Полуботка, М. Залізняка, І. Гонту, П. Калнишевського.

Зазначимо, що військове мистецтво козацтва, його боротьба з іноземними агресорами та поневолювачами були тісно пов’язані із козацьким сухопутним військом та військовим флотом. Зокрема, світової слави здобули морські походи українських козаків на Чорне та Азовське моря. Вплив козацьких традицій на життя українського народу був величезним, зокрема, у військовому мистецтві, релігійному житті та культурі України.

Вартість для дорослих становить 35 гривень, для студентів та пенсіонерів - 25 гривень, для дітей -20 гривень.

Запис за телефоном: (097)-098-36-76.

За інформацією Черкаського обласного краєзнавчого музею

Вгору