Черкащанам показали український детектив “Смертельно живий” (відео)

16 квітня 2015, 18:35

840949

«Смертельно живий» у Черкасах. В обласному центрі відбувся допрем’єрний показ першого повнометражного українського детективу. А українське у ньому не лише походження: над кінокартиною упродовж двох років працювали україномовні актори та режисер-українець. А знімали її у Чернігові, інформує ОДТРК Рось.

Сюжет стрічки переповнений трохи не містичними таємницями. Відомий письменник Семен Ноздрьов отримує на свій телефон анонімні SMS-повідомлення. Ці послання носять пророчий характер. Все, про що в них йдеться, неодмінно відбувається у житті героя. Презентував кінокартину черкаським глядачам один із її героїв – український актор Олег Примогенов.

Зйомки фільму відбувалися досить легко, запевняє актор. Все це завдяки українському режисеру Максиму Стецкову. Ця кінокартина – перша його серйозна робота.

Гостросюжетний фільм тримає у напрузі від першої і до останньої хвилини, -- кажуть глядачі. Немало здивувала несподівана розв’язка. Тож залу вони залишають трохи приголомшені та здивовані.

Стрічку вже оцінили на 65-му Берлінському міжнародному кінофестивалі. І чи показуватимуть її надалі за кордоном, залежить від українського глядача.

Коментарі

Вгору