Черкащанам обіцяють, що до Нового року по місту вже їздитимуть нові тролейбуси

25 листопада 2015, 08:38

трол

35 мільйонів гривень виділили з міського бюджету для придбання 8-ми нових тролейбусів. Вийти на маршрути вони мають до Нового року. І це, за словами Анатолія Бондаренка, тільки початок. У найближчих планах – транспортна реформа, інформує прес-служба Черкаської мерії.

– У нових тролейбусах – сучасного зразка, обладнаних WI FI, буде не тільки комфортно, а й приємно їздити, - розповів під час брифінгу новообраний міський голова Черкас. – Наступного року намагатимемося придбати стільки ж. Мені вже вдалося досягти порозуміння з цього питання з керівництвом «Азоту», яке готове продати місту тролейбуси за півціни і в лізинг. За якими маршрутами вони їздитимуть, вирішуватимемо спільно з громадою. Те ж стосується і решти маршрутів. Насамперед вони повинні бути зручними для людей. Я знаю, що в місті є райони, в які важко доїхати. Тому радитимемося спільно: зручний маршрут – залишаємо, ні – змінюватимемо.

Крім того, на наступному засіданні виконавчий комітет, за словами Анатолія Бондаренка, розгляне можливість надання 50%-ої пільги на проїзд у міських тролейбусах для учнів та студентів. Якщо ж дозволить бюджет, то таку пільгу отримають і вчителі та медики.

Поділитись

Коментарі

Елена сказав:

Текст коментаряНе зрозумiла, а при чому тут Бондаренко? Питання про надходження тролейбусiв вирiшив Одарич. Проплатив Луцькому заводу i вони незабаром надiйдуть в Черкаси. “Азотовськi” 15 тролейбусiв також з лютого надiйдуть до “ЧЕТ”. Була угода “Азота” та Одарича. Було б коректнiшим, чкщо новий мер буде згадувати свого попередника, якщо справа стосуеться його “наробiткiв”.

Вгору