Черкащан запрошують взяти участь в екологічному конкурсі

12 травня 2017, 22:38

До 19 травня прийматимуть заявки на участь в екологічному конкурсі "Україна в стилі ЕКО". Проекти на участь у конкурсі можуть подавати громадські об’єднання екологічного спрямування, органи місцевого самоврядування, об’єднані територіальні громади, навчальні заклади та природознавчі гуртки учнівської молоді, пише "Діловий регіон".

З 19 квітня розпочався прийом документів для участі у екологічному конкурсі "Україна в стилі ЕКО". Брати участь у ньому можуть проекти від громадських об’єднань екологічного спрямування (якщо така діяльність передбачена в статутах організацій), органів місцевого самоврядування, об’єднаних територіальних громад, навчальних закладів та природознавчих гуртків учнівської молоді. Не розглядають проекти від політичних партій, профспілкових та релігійних організацій.

Кількість переможців конкурсу визначають за обсягом коштів, що передбачені в обласному бюджеті на відповідний рік на цю мету, з розрахунком не більше 30 тис. грн на один проект.

Необхідна інформація щодо заходу є на сайті обласної державної адміністрації та на сайті управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації.

За детальною інформацією можна звертатися до управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації за тел. 63-09-78 (відповідальна особа: Альона Литвин).

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору