Черкащан запрошують відзначити Шевченківські роковини

08 березня 2016, 12:00

IMG_7315-0

Урочисті заходи з нагоди вшанування пам’яті видатного поета та художника Тараса Шевченка відбудуться 9 і 10 березня в Моринцях, Шевченковому та Каневі, інформує прес-служба Черкаської ОДА.

Заходи розпочнуться з 11.00 у Моринцях. Тут відбудеться запалювання свічок на території меморіального комплексу Національного заповідника «Батьківщина Тараса Шевченка», огляд його експозиції.

У Шевченковому традиційно покладуть квіти до пам’ятника Тарасу Григоровичу, його батьку та матері. Окрім цього, тут відбудеться відкриття виставки робіт українського художника і графіка Івана Їжакевича з фондів Національного музею Тараса Шевченка, що організовано за сприяння Віце-прем’єр-міністра - Міністра культури України В’ячеслава Кириленка.

У Каневі ж 10 березня з нагоди 155-ї річниці з дня поховання поета о 10.00 розпочнеться поминальна служба пам’яті Тараса Шевченка в Церкві Покрови Пресвятої Богородиці (Тарасовій церкві), літія священнослужителів різних конфесій за упокій душі Великого Кобзаря, покладання квітів до його могили, а також огляд експозиції Будинку-музею Шевченка.

Коментарі

Вгору