Черкащан запрошують відвідати ярмарок вакансій у ІТ-галузі

05 травня 2017, 07:12

16 травня у Черкаській обласній філармонії відбудеться IT Career Day - масштабний захід,   що збере  найуспішніші ІТ-компанії, які працюють у Черкасах. Перспективні молоді фахівці та молодь з мріями про ІТ- кар’єру зможуть дізнатися більше про галузь ІТ та отримати шанси на вдалу роботу у цій сфері.

Такий захід проводиться у Черкасах уже вдруге. Цьогорічний масштаб буде значно глобальнішим: участь у IT Career Day візьмуть понад 10 відомих ІТ-компаній: "Master of Code Global", "SPD-Ukraine", "InterLink LLC", "CoreValue Ukraine", "Ekreative", "Default Value", "QuartSoft Ukraine", "Visual Craft", "QATestLab", "Ringostat - Intelligent Call Tracking", "Everlabs", "TransferWise".

У заході візьмуть участь черкаські виші - ЧДТУ, ЧНУ та Черкаський державний бізнес-коледж, які також зможуть донести інформацію про спеціальності, за якими вони проводять підготовку у ІТ-напрямку.  Співорганізатором заходу є Молодіжний ресурсний центр, головним же організатором та натхненником - "Cherkasy ІТ Cluster".

- Головна мета заходу — показати талановитій молоді нашого міста  можливості професійного розвитку в ІТ-галузі і правильний початок шляху до успішної ІТ-кар’єри. І найголовніше – чому це можливо і потрібно робити саме в Черкасах, - зазначила  кластерний менеджер Cherkasy IT Cluster Анастасія Негода. - І  студентам, і школярам, які роблять свої перші кроки у IT або просто цікавиться цією сферою буде цікаво дізнатися, що демонструють справжні сучасні ІТ-шники, що потрібно вміти і знати, та які перспективи чекають на тих, хто обере саме цю професію. IT Career Day - івент, який вже вдруге відбудеться у нашому місті. Торік, на базі ЧДТУ, його вперше провела креативна група "Masters Academy". Цьогоріч "Cherkasy IT Cluster" як організатор, вирішив збільшити масштаб заходу та об’єднати якомога більше ІТ-компаній і навчальних закладів, які ведуть підготовку спеціалістів за ІТ-напрямком.

- Не секрет, що IT ринок в Україні — один з найбільш популярних і швидкозростаючих ринків праці, і черкаський ІТ-ринок тут не виняток. Ми хочемо показати, що можливість розвиватися та будувати успішну кар’єру в Черкасах існує - і важливо не проґавити свій шанс. Хочемо також надати більше інформації про ІТ - компанії, які наразі успішно працюють у місті. І сьогодні ми бачимо, що не всі молоді таланти володіють достатньою інформацію у цьому напрямку, - додала Анастасія Негода.

Учасники IT Career Day зможуть зустрітися із представниками найбільших ІТ-компаній, почути цінну для себе інформацію та  мотиваційні настанови на лекціях від експертів галузі, отримати безкоштовні консультації від спеціалістів та інформацію про актуальні вакансії в ІТ-сфері, а також запрошення на курси та стажування, взяти участь у нетворкінг-сесії.

Увесь захід буде проходити у форматі міні-конференції. У головному залі відбудуться лекції від спікерів — представників компаній; на другому поверсі буде проходити нетворкінг, що відбуватимуться паралельно по часу. У кожного буде змога дізнатися цінну інформацію та поспілкуватися з представниками ІТ-компаній.

Захід відбудеться 16 травня о  13:30 — 18:00 у Черкаській обласній філармонії (вулиця Хрещатик, 196).

Вхід безкоштовний.

Форма реєстрації для всіх учасників за посиланням: 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdGC-AZs9ER-tp_DsU32vnCy46Pg9RH70y2676PnTWiaxqS_Q/viewform?c=0&w=1

Коментарі

Вгору