Черкащан запрошують долучитися до вшанування пам’яті відомого українського поета

12 травня 2017, 08:43

Цього року на Смілянщині відзначаємо 122 річницю від дня народження земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки. Про це повідомив голова обласної організації спілки письменників Володимитр Ткаченко, пише "Дзвін".

13 травня у селі Куцівка, де народився поет, відбудуться традиційні заходи з його вшанування. Розпочнеться подія о 10 годині урочистим мітингом біля пам’ятної дошки установленої на стіні місцевого Будинку культури.

Голова журі з призначення літературної премії імені Тодося Осьмачки Валентина Коваленко разом із засновником премії підприємцем Миколою Булатецьким вручить диплом та грошову нагороду переможцю конкурсу за підсумками 2016 року поету Сергію Пантюку. Лауреат ознайомить присутніх зі своєю книгою "Так мовчав Заратустра", що перемогла на конкурсі.

У кінозалі Будинку культури відомий в Україні кіноактор та режисер, Заслужений артист України Олександр Ігнатуша презентує свій фільм "Цвітіння кульбаби".

Після завершення перегляду фільму в Храмі Різдва Святої Богородиці відбудеться панахида за упокій душі Тодося Осьмачки.

На вулиці Тодося Осьмачки місцеві молодички почастують гостей традиційними варениками, а на "Літературних сходах" відбудуться поетичні читання. Найкращі виступи будуть оцінені подарунками.

Завершиться дійство застіллям. Кожен з учасників має прихопити із собою дещицю провіанту, а козацького кулешу обіцяють наварити господарі Куцівки.

Коментарі

Вгору