Черкащан шокують ціни овочів на ринку (відео)

24 травня 2017, 16:43

На ринках області ціни на овочі захмарні, а розсаду овочевих розмітають миттєво. Травневі морози наробили шкоди на присадибних ділянках черкасців. Мінусова температура знищила урожай як овочевих, так і фруктових культур. Тому черкаські ринки зустрічають відвідувачів високими цінами та відсутністю черг. Єдині, кому заморозки додали роботи – продавці розсади – у них на продукцію ажіотаж, йдеться в сюжеті Росі.

Покупців на ринку не бракує. За розсадою вишикувались у величезні черги. Загалом десяток саджанців помідорів, капусти та перцю вартує від 10 до 20 гривень, залежно від сорту. Містяни скуповують городину та лають морози.

Натомість у рядах де торгують вирощеною городиною не надто людно. Ціни – кусаються. Огірки – від 20 до 25 гривень за кілограм, помідори до 27, молода картопля до 17, капуста до 10.

Порівняно із минулим роком вартість на городину піднялася вдвічі, відтак, продажі упали.

Шокують ціни на полуницю – до 60 гривень за кілограм. Продавці кажуть, за останні два дні ціни на цю ягоду помітно впали, проте очікувати суттєвого здешевлення – не варто.

Люди переважно купують по 300-400 грам, дітям. Продавці все ж пророкують падіння цін на овочі, проте, кажуть – минулорічні ціни не повернуться.

Вгору