Черкащан просять проголосувати за кращий проект реконструкції літнього кінотеатру

01 вересня 2016, 19:45

1471869059_sylvan-theatre-710x434-424x259

37 архітекторів з 25 країн світу взяли участь у міжнародному конкурсі по відродженню літнього кінотеатру, що знаходиться в Черкасах у парку «Сосновий бір». Журі визначило 6 найкращих проектів. Переможця серед них оберуть черкасці. Нині ці роботи виставляено на громадське обговорення та голосування, інформує ЧСН.

Ідея реконструкції літнього кінотеатру виникла у двох студенток, учасниць некомерційної організації «Промолодь». У 2015 році вони разом з «Дирекцією парків» провели низку заходів, спрямованих на збір коштів для відновлення літнього кінотеатр у. Грошей зібрали небагато – трохи більше тисячі доларів. Для реконструкції цього замало – кажуть організатори. Тому було вирішено провести міжнародний конкурс архітектурних проектів. А зібрані гроші направити у призовий фонд конкурсу.

Голосування за проекти буде відбуватися наживо і проходитиме в два етапи, переважно під час масових міських подій, щоб долучилося якомога більше людей. Перше голосування відбулося 24 серпня в День Незалежності у Долині троянд. Друге – відбудеться 4 вересня у парку «Сосновий бір» на фестивалі, який організовує IT-спільнота Черкас. Стенди з інформацією та фотографіями проектів будуть розміщені біля кінотеатру.

Координатори заходу закликають черкащан долучитися до конкурсу, переглянути проекти та проголосувати.

Поділитись

Коментарі

Вгору